Katalog stron

A może nad morze? Apartamenty nad Morzem

5.00
  1. Strona główna
  2. » A może nad morze? Apartamenty nad Morzem
Adres:
Farbiarska 42g Warszawa 02-862
Opis strony:

Proponujemy naszym klientom przestronne i nowoczesne apartamenty, które są kompletnie urządzone i dają nam możliwość dokonywania różnych potrzeb.A może nad morze? Apartamenty nad Morzem

Zdecydowana większość osób każdego lata wyjeżdża nad polskie morze. Na wybrzeżu
buduje się sporo atrakcyjnych apartamentów do wynajęcia, które umożliwiają nam komfortowy wypoczynek i relaks. Proponujemy naszym klientom przestronne i nowoczesne apartamenty, które są kompletnie urządzone i dają nam możliwość dokonywania różnych potrzeb.

Apartamenty wyposażone są w balkony lub tarasy, jak również we wszelkie potrzebne akcesoria, dzięki czemu każdy z nas może poczuć się jak w domu, pijąc świeżą kawę z ekspresu, czy spożywając wyśmienity obiad przy eleganckiej zastawie. Dodatkowo na wyposażeniu apartamentów są również akcesoria plażowe, a także meble i zastawa dziecięca. We wszystkich apartamentach znajduje się nieodpłatny dostęp do internetu. Dzięki naszej ofercie każdy turysta może zaczerpnąć odrobiny luksusu w atrakcyjnej cenie i spędzić niesamowite wakacje nad polskim morzem. Wypoczynek w naszych apartamentach zapewnia również znacznie większą prywatność, niż w przypadku standardowych hoteli, czy kwater prywatnych.

Jeśli więc poszukują Państwo odpowiedniego miejsca dla siebie na naszym wybrzeżu, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Kategoria:   
Informacje kontaktowe
Telefon: +48 22 644 38 74